lenovo 8.9.2014 Yorum Yok
ThinkPad Helix Ultrabook farklı deneyimler sunuyor

Lenovo’nın geliştirdiği ThinkPad Helix Ultrabook farklı deneyimler sunuyor. Ultrabook performansını tablet ile birleştiren Lenovo, kullanıcıların ihtiyaç duydukları kullanım seçeneklerini karşılıyor. ThinkPad Helix Ultrabook, 11,6″ çoklu dokunmatik teknolojili Gorrilla glass ekrana sahiptir.

ThinkPad Helix’i dizüstü bilgisayar moduyla masanızda kullanabilir, tablet moduyla mobil olabilir, stand moduna getirerek veri paylaşabilir, sunumlar yapabilirsiniz. Tablet kullanımına getirmeniz için tabanın üzerine katlamanız yeterli. Helix, standart tabletten daha fazla güce ve bağlantı noktasına sahiptir. Pil ömrü ise diğer tabletlere göre daha uzundur.

İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz ThinkPad dijital kalem, el yazınızı dijital metne dönüştürüyor. Sürükleme, kaydırma, tıklama ve açma gibi dokunmatik ekran işlevlerini en yüksek hassasiyetle yerine getiriyor. 3G veya 4G desteği, NFC, WiFi ve Lenovo Mobile Access özellikleriyle her yerde çevrimiçi olabilirsiniz.

ThinkPad Helix Ultrabook’un ön ve arka olmak üzere 2 adet kamerası bulunuyor. Video konferans için 2MP ön kameraya, LED flash’lı 5MP arka kamera eşlik ediyor. 30 fps hızla video kaydı yapabiliyorsunuz. Dolby Home Theater v4 ve çift stereo hoparlör ses netliğinde bozulma olmaksızın maksimum ses çıkışı sağlıyor.

Helix kurumsal kullanıma hazır bir iş aracı olarak da gelişmiş güvenlik özellikleri taşıyor. Intel vPro ve AMT teknolojisi, Kensington Kilidi, BIOS şifreleme, TPM çipi ve Computrace desteği ile ThinkPad Helix’i güvenle kullanabilirsiniz. Alfanümerik tuş dizilimli ergonomik klavyesi, sıvıya karşı dayanıklıdır, devrelerinizi sıvı dökülmesine karşı korur.

İşletim sistemi Windows 8 olan Helix Ultrabook Intel i5 ve i7 seçenekleriyle satışa sunuluyor. 1920×1080 çözünürlükte 11,6″ Full HD ekranı bulunan Helix, Intel HD 4000 grafiklere sahip. Loş ışığa duyarlı 720p HD yüz izleme özellikli web kamerası dikkat çeken diğer bir özelliği. Maksimum 8 GB, DD3 bellekli Helix’in, 128GB SSD SATA3 /180GB SSD SATA3 / 256GB SSD SATA3 depolama seçenekleri var.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.