lenovo 29.11.2014 Yorum Yok
Thinkcentre M72e ile enerji ve güvenlik emrinizde

Lenovo Thincenter M72e, işinizin kesintiye uğramaması için tasarlanmış, giriş seviyesi tower masaüstü bir bilgisayardır. Firma çalışanlarının zamandan tasarruf etmesine, maliyetlerin azalmasına ve kullanıcı üretkenliğinin artırılmasına yardımcı olur. Pek çok PC yönetim aracı sunan Lenovo Thinkcentre M72e ile enerji ve güvenlik emrinizde.

Arıza tespit aracı, yedekleme ve geri yükleme, antivirüs ve güvenlik duvarı ayarları, sistem, yazılım güncellemeleri, internet bağlantıları ve destek gibi sık kullanılan sistem yönetimi araçlarına hızlı erişim sağlayan Lenovo Çözüm Merkezi kullanıcıların cihazına hâkim olmasını kolaylaştırıyor. Ayırca, ThinkCentre M72e uzun dönemli alımlar için 15 aylık bir platform stabilitesi sunuyor. Böylelikle geçiş, kalifikasyon ve test maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olunuyor. Bu modeller, önceden yüklenmiş yazılım görüntüsünü etkileyecek planlı donanım değişiklikleri olmaksızın genel ürün tedarikinden sonra 15 aya kadar üretiliyor.

Çoklu monitör ekranı özelliği sayesinde üretkenliğinizi artırabilirsiniz. Genişletilmiş çalışma alanı ve uygulamalar arasında daha kolay gezinebilir, masaüstünüzün iki monitöre yayılmasını sağlayarak hataların azaltabilir ve verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. (Bu özellikte isteğe bağlı bağımsız grafik kartı gereklidir.)

M72e masaüstü bilgisayarlar, Müşteri Güvenliği Çözümü dâhil endüstrideki en iyi güvenlik araçlarını içeriyor. Donanım parolalarınızı merkezden yönetmenize imkân veren Lenovo M72e, bilgisayar kasanız izinsiz kişilerce açıldığında sizi uyarıyor, USB ve SATA bağlantı noktalarını devre dışı bırakıyor, kaybedilen veya çalınan bilgisayarların bulunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, Trusted Computing Group’un (TCG) Opal SSC standardı şifreleme yöntemini temel alan şifreleme teknolojisiyle daha güvenli ve daha hızlı bir HDD’ye sahip olabiliyorsunuz.

Lenovo’nun özel teknolojisi Masaüstü Güç Yöneticisi, bilgisayar filonuzun enerji tüketim maliyetlerini kontrol altında tutmanızı sağlıyor.M72e’nin Cisco EnergyWise sertifikalı olması, kurumsal düzeyde kullanılan enerjinin izlemesine imkân tanıyor.

Teknik özellikler ve özel teklif talepleri için 0850 221 00 99’dan bilgi alabilirsiniz.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.