Microsoft 15.8.2014 Yorum Yok
Microsoft Bulut İşletim Sistemi

Microsoft Bulut İşletim Sistemi verilerinizi, programlarınızı ve cihazlarınızı yönetmenizde esnek seçenekler sunuyor. Microsoft Bulut İşletim Sistemi BT yapınızın giderlerini azaltıyor ve tüm iş süreçlerinizi güvenli bir platforma buluşturuyor.

Karmaşıklaşan BT yapılarının kolayca yönetilebilmesi için yeni bir çözüm olarak üretilen Bulut sistemi, mevcut BT varlıklarınızı güvenli ve ileri düzey kullanmanıza yardımcı olur. Şirket profilinize uygun, esnek ve güvenli bulut çözümleri Microsoft sayesinde firmanız için daha da kolaydır. Microsoft eski varlıklarınızla birlikte yeni bulut varlıklarınızı kurumsal düzeyde ve kurumsal standartlarda çalıştırabilecek bir ortaklık sunuyor.

Çalışma hayatının genişlemesi ve kullanılan cihazların gittikçe çeşitlenmesi, iş süreçlerinin tutarlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini zorunlu kılıyor. Yönetimi basitleştirmek merkezi bir sistemin kullanıcılara getirdiği büyük bir avantajdır. Şirket çalışanları işletmeyle ilgili önemli bilgileri daha hızlı ve kolay şekilde elde ederler.

Microsoft veri analizi gereksinimlerinde tanıdık araçlarını kullanıyor. Excel’de kendi raporlarınızı oluşturabilir ve daha önce karmaşık, kullanımı zor araçlar yüzünden kullanılamayan gelişmiş işlevlerden yararlanabilirsiniz. Excel 2013’ü kod yazmadan kullanarak etkileşimli görünümler oluşturabilirsiniz. Powerpoint sayesinde üzerinde değiştirilebilen, etkileşimli grafik ve raporlar kullanarak sunumlarınızı toplantılarda çok daha üretken hale getirebilirsiniz. Ayrıca, Excel’de oluşturduğunuz görselleştirmeleri koruyup SharePoint’i kullanarak diğer kişilerle paylaşımda ve işbirliğinde de bulunabilirsiniz. Visual Studio gibi araçları kullanarak, veri yönetimi araçları ve veri kullanımı desteğiyle, Microsoft’un eksiksiz veri platformundan yararlanabilirsiniz. Tüm bunların yanında, şirketinizin BT birimi varsa ya da dışarıdan profesyonel destek alıyorsanız, şirket için yazılımları veya Microsoft Azure kullanılarak veriye yönelik uygulamalar oluşturulup çalıştırılabilir.

Microsoft işletmelerde ön ofisten sunucu odasına kadar herkesin büyük ve küçük, nerede olursa olsun her tür veriden önemli bilgileri almalarına yardımcı olan eksiksiz, esnek bir veri platformu sağlar. Windows Server işletim sisteminin özelleşmiş bir sürümü olan Windows Azure şirketlerin altyapı maliyetlerini düşürür ve yazılım geliştiricilerine ihtiyacı olan hizmetleri bir arada sunar.

Uygulamalar oluşturmanızı, dağıtmanızı ve yönetmenizi sağlayan açık ve esnek bir bulut platformu olan Azure sayesinde bulut uygulamalarınızı mevcut BT ortamınızla birleştirebilirsiniz. Azure ile web, mobil, medya ve iş kolu çözümleri gibi birçok farklı uygulama da oluşturup dağıtabilirsiniz.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.