DELL 17.2.2015 Yorum Yok
Kobiler için Dell Precision T1700

İki farklı boyutuyla işletmelere uygun seçeneklere sahip Dell Precision T1700 bir masaüstü bilgisayar fiyatına iş istasyonu performansı sağlıyor. Fiyat avantajıyla birlikte düşünüldüğünde kobiler için Dell Precision T1700 yoğun çalışmaların üstesinden kolaylıkla geliyor.

Güçlü bir performans sunmasını sağlamak için kapsamlı testlere giren T1700, yansıtılır RAID yapısı ile sürücü arızası durumunda yedekli çalışma ve verileri hızlı kurtarma sağlıyor. Kendi kendini şifreleyen sürücüler (SED) sayesinde, güvenlik risklerini ve verilerinize yetkisiz erişimi önleyebilirsiniz. İsteğe bağlı düzenlenen, bellek ve sistem istikrarı için sağlam bir temel oluşturan Hata Düzeltme Kodu (ECC) Bellek (32 GB’ye kadar), yalıtılmış yumuşak bellek hatalarını düzeltiyor.

Dell Precision T1700, kendi sınıfında en küçük iş istasyonu. Precision T1700, mini tower ve sektörün en kompakt küçük form faktörü (SFF) kasa tasarımı ile iki farklı kasa tipi seçeneği sunuyor. Öne monte edilmiş 2 adet USB 3.0 bağlantı noktası hızlı veri aktarmanızı ve harici ortam ve aksesuarlarınızı kolayca bağlamanızı sağlıyor. ENERGY STAR 5.2 derecelendirmesi özelliği bulunan Dell Precision T1700 BT ekosisteminizi enerji açısından verimli kılıyor.

Bağımsız Yazılım Satıcısı (ISV) sertifikalı uygulamalarla uyumlu Precision T1700 maksimum çalışma süresi ve verimlilik testlerinden başarıyla geçmiştir. ISV sertifikalı uygulamalar sisteminizle garantili yazılım uyumunu sağlar ve uygulamalarınızın performanslarını en üst düzeye taşır. AutoCAD, SolidWorks ve Creo gibi programlarınızdan yüksek performans almanıza yardımcı olur. Ayrıca, Üç monitör desteği T1700’de standart olup isteğe bağlı dört monitör desteği de sağlanabilir.

Satış sonrası servis hizmetlerinde büyük fark yaratan Dell, Pro Support dahil olmak üzere özelleştirilebilir destek seçenekleri paketi aracılığıyla donanım yatırımınızı korumanıza da yardım ediyor. Böylelikle, BT tarafınızdaki maliyetleri düşürmenize imkan tanıyor.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.