DELL 29.1.2015 Yorum Yok
Genişletilebilir, yüksek performanslı sunucu PowerEdge T430

Operasyonel verimliliği maksimuma çıkaran özelliklere sahip Dell PowerEdge T430, basitleştirilmiş sistem yönetimi ile zamandan tasarruf sağlıyor. PowerEdge T430 hata potansiyelini azaltıyor, enerji verimliliği sağlayarak maliyetlerin düşürülmesine yardımcı oluyor. Genişletilebilir, yüksek performanslı sunucu PowerEdge T430 iş yükleri için firmalara ideal bir seçenek sunuyor.

En yeni Intel Xeon işlemci E5-2600 v3 ürün ailesi ile uygulamalarınız hızlanacak. DDR3 RAM ile kıyaslandığında yüzde 15 oranında daha fazla bellek sunan DDR4 bellek, bellek kapasitesini gerektiği şekilde genişletmenize olanak tanıyan 12 DIMM yuva ile PCIe Gen2 ile karşılaştırıldığında iki kat daha fazla veri hacmi sunan altı PCIe Gen3 yuvası sayesinde bellek ve I/O performansını artacak.

T430’daki Yaşam Döngüsü Denetleyicisi özellikli tümleşik Dell Remote Access Controller 8 sayesinde dağıtımı, yönetimi ve güncellemeleri otomatikleştirebilir bir hale getirerek yönetimi basitleştirebilirsiniz.

Esnek tasarlanan PowerEdge T430 performansı dağıtmanıza olanak tanıyor. Tower şeklinde tasarlanmış olmasına rağmen rafa takılabiliyor. 22” derinliği, sessiz akustiği sayesinde PowerEdge T430 T430’u çok çeşitli ortamlara kurabilirsiniz.

Enerji verimliliği özellikleriyle maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olan Dell PowerEdge T430, Fresh Air 2.0 yapılandırmalarıyla, soğutulmuş hava olmadan genişletilmiş sıcaklıklarda çalışmanıza olanak sağlıyor.

OpenManage Mobile ve küçük bir cihaz yoluyla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde PowerEdge sunucuların durumunu ve kullanılabilirliğini izleyebilir, sunucu kullanılabilirliğini daha verimli bir şekilde denetleyip yönetebilirsiniz.

Satış sonrası servis hizmetlerinde büyük fark yaratan Dell, kurumsal ürünlerde ProSupport hizmetiyle, ileri düzey teknisyenlere 7 gün 24 saat doğrudan telefon ya da çevrimiçi erişim yoluyla ulaşmanızı sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun Dell’in esnek destek servis yapısı yatırımlarınızı korumanıza yardımcı olur.

Ürünle ilgili detaylı bilgilere www.delltr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.