DELL 29.8.2014 Yorum Yok
En güvenli ve en güçlü Latitude

Güçlü bir performans ve kolay yönetim için Latitude E6540, en güvenli ve en güçlü Latitude modeli olarak dikkat çekiyor. Latitude E6540 kapsamlı şifreleme, güçlü kimlik doğrulaması ve en gelişmiş kötü amaçlı yazılımdan korumayı içeren uç nokta çözümleriyle verilerinizi koruma altına alıyor.

Intel Core i7 dört çekirdekli işlemci seçeneğinden 128 bit grafik işleme seçeneğine, Latitude E6540 yoğun çalışma temponuza ayak uyduracak şekilde tasarlandı. 2 GB bellekle bağımsız 128 bit grafik kartı seçeneği, zorlu uygulamalar için kullanıcıya ek performans sağlıyor. Güvenilir bir performans ve uyku modundan hızla dönüş sağlayan katı hal hibrit sürücü (SSHD) veya katı hal sürücü (SSD) seçenekleriyle önyüklemeyi hızlandırabiliyorsunuz.

Bluetooth 4.0 ile klavye, fare, yazıcı ve konferans donanımı gibi temel aksesuarlara kolayca bağlandığınız Latitude E6540, Entegre HD web kamerası ve mikrofon dizisiyle etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Mobil geniş bandın sağlandığı yerlerde hareket halindeyken bile yüksek hızlı bağlantı olanağına sahipsiniz.

Yeni nesil isteğe bağlı Intel vPro teknolojisiyle Latitude dizüstü bilgisayarlarınızı uzaktan yönetebilir, güncelleştirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sistemlerin dağıtımı, izlenmesi ve güncelleştirmesi için geliştirilen Dell’in otomatik araçları ve yardımcı programlarıyla zaman kazanıyorsunuz. Microsoft System Center ve Dell KACE cihazlarıyla entegrasyon sağlanarak, zamandan ve paradan tasarruf ediliyor; merkezi ve otomatik yönetim sayesinde verimli bir kullanım imkanına kavuşuluyor.

İş için sağlamlaştırılmış, dayanıklı bir tasarım sahip Latitude E6540, dizüstü bilgisayarınızın sahip olduğu dayanıklılığı bilmenin güveniyle seyahat etmenizi ve birçok koşulda çalışmanızı olanaklı kılıyor. Latitude E6540; MIL-STD-810G testinden geçirilmiş Tri-metal kasası, anotlu alüminyum dış yüzeyi ve toz kaplamalı tabanı bir araya gelerek uzun süre dayanan, estetik ve sağlam bir yapıya sahip. Dell Hızlı Tepkili Serbest Düşme sensörü ve kauçuk sabit sürücü yalıtımı, verilerin darbelerden ve titreşimden korunmasına yardımcı oluyor. Dell Latitude E6540 küçüktür, hafiftir (başlangıç ağırlığı 2,36 kg) ve 15,6″ ekranı parlama önleyici HD veya tam HD ekran seçeneği sunar. Arkadan aydınlatmalı klavye seçeneği ise, ışığın yetersiz olduğu ortamlarda üretkenliği sürdürmenizi sağlıyor.

EPEAT tescilli ve ENERGY STAR 5.2 uyumlu Latitude E6540 ile enerji tüketimini en aza indirirsiniz. Latitude dizüstü bilgisayarlar, enerji açısından verimlidir. Bromlu alev geciktirici (BFR) ve PVC içermeyen akıllı malzemelerle şirketinizin çevre duyarlılığına hitap ediyor.

Teknik bilgiler için lütfen tıklayınız.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.