Genel 20.3.2013 Yorum Yok
Bursa bilgisayar tamiri: Neden Pratik Servis?

Bilgisayar tamirinde kaliteli, güvenilir hizmet sunmak için uzman ve teknoloji alt yapısını oluşturan ve yeni yatırımlar gerçekleştirmeye devam eden Pratik Servis, Bursa bilgisayar tamirinde bilgisayar kullanıcılarının ilk tercihi olma yolunda.

Bilgisayar kullanıcısı potansiyel bir müşterinin, Pratik Servis’i tercih etmesinin nedenlerini şöyle sıralayabiliriz:

Yerinde hizmet, çünkü Pratik Servis müşterisinin zamanının kıymetli olduğunu bilir. Müşteri, hiçbir zahmete girmez. Pratik Servis, iş modeli gereği sorunu yerinde çözer. (“Yerinde hizmet” derken müşterinin aklında ayrıca bir ücret isteneceği uyanmasın. Servis ücretinin haricinde, ulaşımla ilgili herhangi bir ücret müşteriden talep edilmez.)

Hızlı hizmet, çünkü Pratik Servis 7/24 müşterisinin hizmetindedir. Servis araçları ile en kısa sürede müşterisine ulaşır. Bilgisayarın servise alınması durumunda ise, 48 saat içinde sorunu çözmeye çalışır. Bu süre zarfında kullanılmak üzere, işleri aksamaması için müşteriye ödünç notebook bilgisayar verilir.

Profesyonel hizmet, çünkü Pratik Servis uzman kişilere yetki verir. Yerinde ve hızlı hizmet verebilmek için bu en önemli şarttır.

Kaliteli hizmet, çünkü Pratik Servis uzman ekipleri ile verdiği hizmetin müşteri memnuniyetini ölçer. Bilgisayardan maksimum verim alınabilmesi için gerekli işlemleri yapıp müşterisini bilgilendirir. Müşterisini gereksiz harcamalardan korur.

Güvenilir hizmet, çünkü Pratik Servis, sektöründe yetki sahibi olmayan kişi ya da firmaların bilgisayar kullanıcılarına verdikleri zararların farkındadır; bilgisayarın uzun süre serviste kalması, servisten dönen bilgisayarın arızasının çözülmemiş olduğunu görmek, özel bilgilerin yabancı şahısların eline geçme tehlikesi, bilgisayarın orijinal parçalarının başka amaçlarla kullanılması bireysel kullanıcıları bekleyen risklerdir. Pratik Servis, müşterilerini bu risklere karşı korur.

Çevreye hizmet, çünkü Pratik Servis, gittikçe artan elektronik çöplerin çevreye verdiği zararların da bilincindedir. Pratik Servis, kullanılmayan bilgisayar ve benzer elektronik cihazlardaki parçaların geri-dönüşümü için müşterilerini bilgilendirip yönlendirir.

Pratik Servis, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutar. Verilen hizmetin kalitesini değerlendirmek amacıyla, sunulan hizmeti takiben, 3 gün sonra müşteri aranır. Bilgisayarı ile ilgili bir probleminin olup olmadığı sorulur. İstek ve varsa şikâyetleri değerlendirilir.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.