Asus 29.9.2014 Yorum Yok
Asus P2B taşınabilir LED projektör

1280 x 800 HD kalitesinde görüntüler için 350 lümen değerinde, uzun ömürlü LED ışık kaynağı sağlayan Asus P2B taşınabilir LED projektör, yerleşik pil ile evrak çantasına rahatça sığan, kompakt bir tasarım özellikleri gösteriyor.

Anında açılma kapanma süresi ile hızlı kurulum ve otomatik görüntü düzeltme gücüne sahip Asus P2B, kısa yansıtma mesafesi seçeneği sayesinde görüntünün ekrandan sadece 1 metre uzakta iken 42” boyutunda yansıtılmasını sağlıyor. Dâhili HDMI/MHL, mini VGA, mikro SD kart okuyucu, USB portunun yanı sıra, bilgisayar gerektirmeyen Office Görüntüleyici ve videolar, fotoğraflar ve müzik için Multimedya Oynatma gibi özellikler Asus P2B’de dikkat çekiyor.

Hafif ve taşınabilir olan ASUS P2B LED projektörleri kolayca kurabilirsiniz. ASUS P2B görüntüleri net ve parlak biçimde yansıtıyor. P2B projektörler, olağanüstü ayrıntılı ve net renkler sağlayan profesyonel düzeyde görüntüler yansıtmak için 350 ANSI lümen parlaklığında çalışıyor. DLP projeksiyon teknolojisi, görüntülerin ve metinlerin daha net ve keskin olmalarını sağlıyor.

P2B projektörler içerikleri ve görselleri, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda gördüklerinizle aynıdır, 1280 x 800 HD çözünürlükte görüntüleri yansıtır. P2B projektörlerde kullanılan cıva içermeyen eko-LED lamba, 30.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir. P2B notebook kalitesindeki bataryası ile 300 lümen kalitesinde, 90 dakikaya kadar izleme süresi sunar. Düşük ayarlarda bu süre 2 saate kadar çıkar.

P2B projektörler güç verildikten sadece 5 saniye sonra çalışmaya hazır hale gelirler, ısınma süresine ihtiyaç duymazlar. Kapatmak için soğuma süresine gerek duymayan ASUS P2B , anında kapatılabiliyor. Otomatik Görüntü Düzeltme özelliği, P2’nin yönünü algılayıp eğik açılı projeksiyon yüzünden bozulan görüntüleri düzeltiyor ve görüntülerin mükemmel yansıtılmasını sağlıyor. 3 metre uzaklıkta ise 120 inçe varan görüntü alanı elde edilebiliyor. Hem P2 kontrol paneli hem de uzaktan kumandada bulunan 12 düğmeli bölüm aynı olup kullanıcılara daha kolay kontrol imkânı sağlıyor.

P2B projektör ile yanınızda bilgisayar olmasa bile sunum yapabiliyorsunuz! USB depolama aygıtı veya mikroSD kartın yanı sıra kendi içinde yer alan 2GB depo alanında kayıtlı belgelere ve multimedya dosyalarına bilgisayar kullanmadan erişebiliyorsunuz. Ayrıca, sunum sırasında mobil cihazınızın şarjını düşünmenize gerek kalmıyor. P2B, MHL uyumlu cihazların içeriklerini 120 inçe varan boyutlarda yansıtırken bir yandan da bu cihazları şarj edebiliyor. Özel P2 kart tipi uzaktan kumanda, lazer işaretçisi sayesinde sunum slaytlarınızı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Üstelik MHL uyumlu Android telefonları da kontrol edebilirsiniz.

Pratik Servis Ekibi

Pratik Servis, deneyimli ve sertifikalı bilgisayar uzmanları ile bilgisayar, notebook, tablet ve yazılım sorunlarınıza çözüm getirmek amacıyla size en hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti sunar.

Çağrı Merkezi 0850 221 00 99

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus

Yorumlara kapalıdır.